אודות

נעים מאוד, שמי דלית ואני רוצה לספר לכם על אחד המהלכים המשמעותיים ביותר שעשיתי בחיי בשנים האחרונות. אותו מהלך ייתן לכם הצצדה אל תוך עולמי וישפוך אור על מי שאני ומה ייעודי בעולם.  ובכן, המהלך שעשיתי היה לעזוב עבודה בטוחה ומכניסה אחרי 18 שנה, וללכת אחר החלום שלי להיות מאמנת ילדים ונוער. 

כדי להבין קצת יותר לעומק כמה השינוי היה משמעותי עבורי וכמה אומץ הוא דרש ממני, אני אספר שאני חוגגת השנה את שנת ה- 50 לחיי, אני אם חד הורית לילד מדהים וכמובן שעלי מוטלת האחריות לדאוג למשפחה הקטנה והמקסימה שלנו.

מה שנתן לי את הכוח לגבש את ההחלטה, הייתה היכולת שלי להיות שונה. ולמה זה כל כך ייחודי לי באופן אישי? כי כל חיי הרגשתי שונה. אם תשאלו אותי במילה אחת מה הרגשתי לגבי עצמי זה שאני שונה, לא כמו כולם. הפרדוקס הגדול של כל העניין הזה הוא, שככל שניסיתי להיות כמו כולם, כך "החלום" לכאורה הלך והתרחק ממני. מעולם לא התחתנתי, למרות שרציתי, מעולם לא ילדתי למרות שרציתי. אך, התברכתי בילד מאומץ שלא הייתי מחליפה אותו בעד שום הון שבעולם. בקיצור, חיי  התפתחו לגמרי אחרת ממה שהייתי מדמיינת אותם כשהייתי ילדה קטנה.

קצת אחרי הצבא התחלתי תהליך לשינוי העצמי שלי. במהלך התהליך התחלתי להתחבר לעצמי, לרגשות שלי, לרצונות שלי, לשאיפות שלי, לחלומות שלי ומה משמעות עצם קיומי בעולם הזה. הבנתי שלהיות שונה זה כלל לא רע. נהפוך הוא. להיות שונה זה כוח: לראות את החיים מזווית אחרת, לפתח חשיבה מחוץ לקופסא, ללמוד ליהנות ולהעריך את מה שיש לך, להודות על מה שיש לך, לא לפחד ללכת אחרי החלומות שלך, להביע את עצמך, לתת מעצמך לסביבה, להינות מהתפתחות אישית מתמדת שבסופה אתה יכול לקום מדי בבוקר עם תחושה נפלאה, שהכל פתוח שהכל יכול לקרות, ותאמינו לי שאין דבר יותר נפלא מכך.  

היום לאחר שנים רבות של התבוננות פנימית, אין ספור שינויים ותובנות, אני חייה לי חיים מספקים ומלאים, מאושרים וטובים. אומנם לא תמיד זה היה כך, אך משם נובע הכוח שלי, משם הכל התחיל.

בעצם מה שאני מנסה לומר זה שאת הידע אותו אני מעבירה למתאמנים שלי אני מכירה באופן אישי. את מה שמרגישים וחווים המתאמנים שלי חוויתי על בשרי ולכן אני יכולה להגיע לליבם ביתר קלות.  אני יודעת איך זה מרגיש להיות בודד, להרגיש שאני לא מספיק טוב, שכל העולם נגדי, שאני חריג, שאין לי סיכוי להצליח, שאני מאכזב את עצמי ואת כל העולם סביבי. אך יחד עם זאת אני גם יודעת לאילו מקומות נהדרים ניתן להגיע אם רק יש ברשותנו את הכלים הנכונים. בעודי כותבת שורות אלו עוברת בי מחשבה וחיוך, אילו ידעתי את מה שאני יודעת היום איך היו נראים אז חיי…………

אנשים יקרים, את התשובה הזו לעולם לא נדע אבל זה לא באמת משנה, מה שמשנה זה שהידע שאותו אני מעבירה משנה גורלות ותאמינו לי יפה שעה אחת קודם…………

בנימה זו, תודה לך עולם שהבאת אותי לכאן………….

באהבה ממני

WhatsApp chat